Trónok harca - A Hét Királyság FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2015. októberi hírek

Go down

2015. októberi hírek Empty 2015. októberi hírek

Témanyitás by A Vízbefúlt Isten Kedd Okt. 06, 2015 4:01 pm

Üdvözet minden játékosnak!

Az oldal időleges leállása után, szeretném, ha újraindulna! Ehhez bár nem lesznek drasztikus változtatások, de kell egy kis megújulás. Az oldal leállása az Adminok (mostanára beleértve engem is) sajnálatos időhiánya okozta. Mivel jelenleg én vagyok az egyedüli, aki jelenleg vinni tudja az oldalt ezért szükség lenne 3, de legalább 2 Mesélőre, akik amellett, hogy segítik a munkámat, új kalandokat indítanak majd. Mivel tudom, hogy már mindenkinek beindult az iskola így az alábbi feltételek mellett hirdetném meg a pozíciót:

- Nálam kell jelentkezni a következő formában:

- Egy kalandötlet részletesebben kidolgozva
- Oldal javításának ötlete, mivel lehetne színesebbé tenni a fórumunkat

- Amit elvárok:

- A Trónok Harca témájában való jártasság
- Aktivitás (!)
- Kalandok lendületes, mesélése
- Moderátori munka
- Helyesírás


A pályázaton kívül, mivel van több kaland amit más Admin indított, de azt nem tudja végigmesélni azokat a kalandokat LEZÁROM. Sajnálom, de amíg nincsen segítőm, nem tudok egyszerre 5-6 kalanddal foglalkozni. A kitartó játékosainknak viszont kárpótlásul megítélek 5.000 Aranysárkányt! Félreértés elkerülése végett, mindazon játékosokról van szó akik 2015.10.06.-ig regisztráltak, rendelkeznek az oldalon előtörténettel.

Még egyszer köszönöm a türelmeteket, és várom a jelentkezéseket a pozícióra, illetve, ha csak eszetekbe jut valami, nyugodtan osszátok meg velem!

A Vízbefúlt Isten
A Vízbefúlt Isten
A Vízbefúlt Isten
Admin

Posts : 40
Reputation : 3
Location : Úszótanfolyam

https://gothetkiralysag.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.